19-vjeçari pretendon se është djali i Maradonës, kërkon që trupi i tij të zhvarroset dhe të bëhet testi i AND-së

Publikuar tek: bota, më 16:07 28-11-2020 19-vjeçari pretendon se është djali i Maradonës, kërkon që trupi i tij të zhvarroset dhe të bëhet testi i AND-së

Një 19-vjeçar nga Argjendina pretendon se është djali i i Diego Maradona, teksa ka shokuar me deklaratën e tij ku ka kërkur të zhvarroset trupi i legjendës së futbollit dhe të bëhen analizat e AND-së.

Santiago Lara, i ka kërkuar avokatit të tij Jose Nunez që të bëjë një kërkesë në gjykata vetëm disa orë pasi Maradona u varros.

19-vjeçari ka kërkuar që trupi të zhvarroset dhe të dërgohet në një morg të gjykatës, si dhe të bëhet testi i AND-së për të provuar se ai ishte djali i Maradonës.

Santiago prej 6 vitesh, ka filluar të kërkojë për të zbuluar identitetin e babait të tij të vërtetë.

Nëna e adoleshentit, kameriere Natalia Garat, vdiq në moshën 23-vjeçare nga kanceri i mushkërive në 2006.

Mediat shkruajnë se para vdekjes ajo kishte një marrëdhënie me futbollistin.

Screenshot_4.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjykata e Apelit hedh poshtë kërkesën e Trumpit për rezultatin e zgjedhjeve në Pensilvani
Transportonin drogë nga Spanja në Hollandë, arrestohen 16 persona, shumica shqiptarë; sekuestrohen mijëra bimë kanabis dhe 20.000 € (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.01164698600769
array(1) { ["section"]=> string(118) "19-vjecari-pretendon-se-eshte-djali-i-maradones-kerkon-qe-trupi-i-tij-te-zhvarroset-dhe-te-behet-testi-i-and-se-229450" }