Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

18-vjeçarja përdhunohet në grup, babai i saj mbron para Gjykatës përdhunuesit e vajzës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Babai i vajzës 18-vjeçare e cila u përdhunua nga një grup të rinjsh në Itali ka dalë kundër vajzës së tij dhe ka mbrojtur përdhunuesit e vajzës.

Para forcave policore ai tha se vajza  ka qenë e dehur dhe I doli në krah të rinjve.

 “Vajza ime ju tha disa fakte të pavërteta, ajo ishte e dehur dhe për këtë arsye ajo nuk ishte në gjendje të kuptonte se çfarë po ndodhte. Këta janë djem të mirë, dëmtimet që vajza ime ka në krahë janë për shkak të miqve të saj që përpiqen ta sjellin në shtëpi, por ajo ishte e dehur dhe po rezistonte”, tha ai.

Mirëpo, këto deklarata kanë ngritur një sërë spekulimesh. Disa mendojnë se ai nuk po tregon të vërtetën pasi është kërcënuar nga të rinjtë. Ndërkohë, që policia po vazhdon me hetimet për të zbardhur të gjithë ngjarjen.

Historia e 18-vjeçares filloi më 7 shkurt kur ajo shkoi në një festë dhe u besoi katër të rinjve të cilët tani ndodhen nën akuzat e sulmit seksual dhe dy prej tyre ndodhen në burg.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img