Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

18-vjeçarja denoncon efektivin e Policisë: Më ka përdhunuar për një muaj, më mbante me zor në një banesë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Iliupoli të Greqisë, ku një 18-vjeçare ka bërë në denoncim ku pretendon se një efektiv policie ka abuzuar seksualisht me të.

Mediat greke bëjnë me dije se vajza ka kërkuar ndihmën e qytetarëve duke thënë se ishte arratisur nga vendi ku e mbante polici. Sipas deklaratës së saj polici për një muaj ka abuzuar me të dhe e ka mbajtur me zor në një banesë.

albsig

Policia ka arrestuar kolegun, i dyshuar si autori i ngjarjes së rëndë dhe po merret në pyetje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img