Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Shpëtoi dy të miturit nga mbytja, nxirret trupi i pajetë i 18-vjeçarit në Durrës (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia Kufitare e qytetit të Durrësit pasditen e sotme ka nxjerrë trupin e të riut, Anri Kashiku, i cili u fut në det për të shpëtuar dy fëmijë të mitur.

Blutë e qytetit bregdetar bëjnë me dije se shtetasi A.K, rreth 18 vjeç është nxjerrë i pajetë. Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e sotme ku i riu u fut për të nxjerrë nga ujërat e detit dy të mitur, por ndërkohë që i ka shpëtuar ata fatkeqësisht nuk ka mundur të dalë vetë.

Njoftimi i plotë:

Durrës/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak për shtetasin A. K., rreth 18 vjeç, që dyshohet se u fut në det, për të shpëtuar dy fëmijë të mitur, ju bëjmë me dije se:

Shërbimet e Policisë Kufitare kanë gjetur dhe kanë nxjerrë nga uji, trupin e pajetë të shtetasit A. K.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img