Hapësire reklamuese

Aktualitet

1700 policë në terren, ja deri kur do të zgjasë protesta e opozitës

Shkruar nga Newsbomb

Policia e Shtetit ka marrë masa për protestën që pritet të zhvillovet pasditen e sotme nga opozita e bashkuar.

Mësohet se janë angazhuar rreth 1700 forca policie ndërkohë që Partia Demokratike ka kërkuar leje deri në mesnatë për zhvillimin e protestës.

Godina e Kryeministrisë është e  rrethuar me gardh metalik, si në çdo protestë  dhe shtylla janë lyer me graso.

Ndriçimi është më i lartë si dhe janë vendosur kamera sigurie shtesë për të patur më të lehtë monitorimin e situatës.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese