Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

17-vjeçarja vetëhelmohet me fotoksinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

0de3bbc2e2ac3575cffb817730cf6d9b

Një 17 vjeçare nga Kavaja është vetëhelmuar me fotoksinë. Ngjarja e rëndë nodhi në banesën e saj.

 

E mitura me iniciale T.K është dërguar në spital dhe është në gjendje të rëndë shëndetsore.

“Më datë 05.11.2018, në banesë, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia e mitur T.K., vjeçe 17, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kavajë, për vlerësim”, thuhet në njoftimin e policisë. /newsbomb.al

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img