Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

17-vjeçarja shqiptare në Gjermani humb jetën në aksident, prek daja: Do vinte të na vizitonte, tani po vjen me arkivol

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ndodhi të martëne kaluar në Gjermani, ku ku 17-vjeçarja, Diana Rrecaj, me prejardhje nga Kosova, humbi jetën pasi u godit nga vetura derisa ishte duke shkuar në shkollë.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë bërë me dije vetë familjarët e 17-vjeçares, ku daja i saj ka lajmëruar se varrimi i saj do të bëhet ditën e nesërme në qutetin e Pejës.

 “Familjar, miq dhe shoke deshta ta ndaj nje dhimbje te thell ne zemren time dhe te familjes. Me daten 24.05. 2022 ne rastin e vdekjes se mbeses time (vajzes se motres) Driana (Istref dhe Antigina) Rrecaj e cila humbi jeten dje si pasoj e goditjes me vetur derisa ishte duke shkuar ne shkoll ne Gjermani.

Ishte ne lule te rinis edhe 1 muaj i mbushte 18 pranvera, nje vajz me tipare taman shqipetare , gjithashtu ne javen e ardhshme e kemi pritur qe te na vizitonte dhe besoni se me gezim e kishte pergaditur valigjen d.m.th 1 jave perpara ndersa tani po e presim qe te vij ne arkivol”, ka shkruar ai në Facebook.

Më shumë


spot_img
spot_img