Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

17-vjeçarja greke akuzoi shqiptarin se e përdhunoi, çfarë tregoi ekspertiza mjeko-ligjore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja në Greqi, ku një 17-vjeçare denoncoi në polici një shqiptar, duke thënë se ai i ishte prezantuar si pakistanez dhe se e kishte përdhunuar.

Mirëpo ekspertiza mjeko-ligjore, e kryer nga Shërbimi i Mjekësisë Ligjore të Pireut me kërkesë të Prokurorisë së Athinës thotë se në trupin e 17-vjeçares nuk ka të mavijosura apo gërvishtje, ndërkohë që duket se e reja ka pasur marrëdhënie seksuale edhe më parë.

Vlen të theksohet se 27-vjeçari shqiptar do të shkojë të premten në orën 11:00 në hetuesi në gjykatat e ish-shkollës Evelpidon për të folur për ngjarjen.

Mbetët për të parë dhe hetuar me tej se si qëndron e vërteta në këtë ngjarje.

Më shumë
spot_img
spot_img