16-vjeçari shqiptar del nga palestra, tenton të mbahet mbi një motor por rrëzohet përtokë dhe vdes (NGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:54 10-01-2017 16-vjeçari shqiptar del nga palestra, tenton të mbahet mbi një motor por rrëzohet përtokë dhe vdes (NGJARJA) Irdi Duda

Tentoi të mbahej tek një motor parkuar diku në trotuar por është rrëzuar dhe ka gjetur vdekjen.

Bëhet fjalë për 16 vjeçarin shqiptar i identifikuar si Irdi Duda i cili ka ndërruar jetë në spitalin e Sanremos mbrëmë rreth orës 20:20.

I riu sapo kishte dalë nga palestra ku merrej me kickbox kur ndjeu një dhimbje të fortë në kraharor dhe pavarësisht se u dërgua me urgjencë në spital, nuk mundi të mbijetojë.

Hetimet për të zbardhur shkaqet e vdekjes kanë nisur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shefja e qarkullimit gjobit shoferin për mosvendosjen e rripit të sigurimit por s’do ta besoni pse i riu s’e kishte vënë
Në Sarandë nis dëbora, zbardhet qyteti bregdetar për herë të parë pas 30 vitesh »
Article Logic
Execution time: 0.013125896453857
array(1) { ["section"]=> string(111) "16-vjecari-shqiptar-del-nga-palestra-tenton-te-mbahet-mbi-nje-motor-por-rrezohet-pertoke-dhe-vdes-ngjarja-65092" }