Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

16 vjeçarët sherr me thika në Tiranë, dy shokët plagosin bashkëmoshatarin e tyre

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 16 vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Ai është plagosur me thikë nga dy bashkëmoshatarë të tij.

“Më datë 13.09.2021, rreth orës 15:50, te ish-Nisheraku, dyshohet se në një lokal, gjatë një konflikti të çastit, dy shtetas të mitur 16-vjeçar me iniciale E. Zh dhe A. A., kanë goditur me mjet prerëse (thikë), bashkëmoshatarin e tyre, shtetasin G. R., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton Policia.

Shërbimet e Policisë po punojnë për shoqërimin e autorëve të dyshuar, ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img