Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

“140 milion euro vetëm për zyra e lukse”, shpërthen Vasili: S’ka lekë, dëgjojmë idjotësira me teatrin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhe keta na bejne te degjojme idiotesira me teatrin qe po shembet,me zjarrfiksa,me tuberkuloz e azbest vetem e vetem qe te shesin token e Tiranes tone dhe per t’i rrembyer parate’.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img