Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

14 vjeçarin e zë korenti në Vaun e Dejës dhe ndërron jetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një djalë 14 vjeç ka ndërruar jetë në fshatin Barbullush të Vaut të Dejës pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, shkruan neësbomb.al. Ai ka qenë në shtëpinë e tij, aty ku dhe ka humbur ndjenjën.

Shkaqet e ngjarjes janë ende të paqarta ndaj grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave. Referuar njoftimit të Policisë, bëhet me dije se i mituri ka ndërruar jetë në orën 14.45.

“Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën”, thuhet në deklaratën e Policisë së Shkodrës.

Më shumë
spot_img
spot_img