Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

14-vjeçari shqiptar në Greqi,  gjendet i dehur në shkollë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mëngjesin e sotëm një nxënës me origjinë shqiptare është gjetur i dehur në ambientet e jashtme të shkollës që ai ndiqte.

Sipas mediave greke, shqiptari 14-vjeçar u gjet jashtë ambienteve të shkollës në gjendje të keqe për shkak të konsumimit të alkoolit.

Adoleshenti u mor me ambulancë dhe u dërgua në spitalin Venizelios, ku mori edhe ndihmën e parë.

Policia u njoftua për incidentin, dhe  tashmë ka filluar hetimin e rastit.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img