Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

14 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit nga Covid në Kosovë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë 24 orëve të  fundit në Kosovë janë regjistruar 14 raste të reja me koronavirus nga 1,823 testime të kryera.

Fatmirësisht, asnjë qytetar nuk e ka humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi.

Ndërkohë,  në të gjithë vendin janë 428 raste aktive me koronavirus.

Që prej fillimit të pandemisë në Kosovë, janë regjistruar 170,000 raste me Covid-19, ku prej tyre 2980 qytetarë kanë humbur jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img