Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

121 kg kanabis, arrestohen 2 persona (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lidhur me ngjarjen e 25 marsit të këtij vitit kur u arrestuan në flagrancë katër shtetas, të cilëve në pyllin e fshatit Vidohovë-Devoll, iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale 121 kg bimë e dyshuar narkotike Cannabis Sativa policia ka njoftuar se ka kapur edhe dy bashkëpunëtorë të tjerë të grupit

albsig

spring

Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona të cilët ishin nën hetim prej tre muajsh.Të arrestuarit janë Hamit Hoxhalli, 37 vjeç dhe Dorian Karuni, 28 vjeç. Ndërkaq një tjetër shtetas është proceduar në gjendje të lirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img