Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

12-vjeçarja humbi jetën nga zjarri në banesë, Bashkia Dropull i jep 10 milionë lekë ndihmë familjes

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkia e Dropullit i ka akorduar 10 milion të vjetra familjes së Irakli Ndricos, si ndihmë pasi më 28 Nëntor vajza e tij 12-vjeçarja, ndërroi jetë si pasojë e asfiksisë së shkaktuar nga zjarri i rënë në banesën e tyre.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi më 28 Nëntor në Dervician të Gjirokastrës, ku banesa e Irakli Ndriços u përfshi nga zjarri dhe si pasojë 12-vjeçarja Krisanthi Ndriço humbi jetën nga plagët e marra.  

Gjithashtu edhe kryefamiljari Ndriço mbeti i plagosur nga flakët që përfshinë shtëpinë, por tashmë jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img