Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

12-vjeçari nga Bathorja u raportua i humbur dhe u gjet në Sarandë, zbardhet se për çfarë e shfytëzonte 50-vjeçarja (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 50-vjeçare ra në prangat e policisë, pasi akuzohet se po shfrytëzonte prej disa ditësh 12-vjeçarin nga Bathorja.

Në pranga ra Bukuroshe Muharremi, pasi ka shfrytëzuar 12-vjeçarin për të lypur.

“Në vijim të veprimeve, nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë për veprën penale “Trafikimi i të miturve”, shtetasja B. M., 50 vjeçe, banuese në Sarandë, pasi është konstatuar duke shfrytëzuar 12-vjeçarin për të lypur”, njofton policia.

Kujtojmë që familja po kërkonte ndihmë, pasi djali i tyre 12-vjeç ishte zhdukur pa lënë gjurmë. Por pas dy ditësh ai është gjetur në Sarandë, atje ku edhe 50 vjeçarja po e shfrytëzonte për të lypur.

Më shumë

spot_img
spot_img