Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

“12 vite më parë u antarësua në Nato” Lulzim Basha u bën thirrje qytetarëve: Bashkohuni me mua për ta antarësuar Shqipërinë në BE

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përmes  në video në Facebook ka kujtuar ditën kur Shqipëria 12 vite më parë u antarësua në Nato.

Basha gjithashtu u ka bërë thirrje qytetarëve që më 25 Prill të votojnë Partinë Demokratike për ta antarësuar Shqipërinë në BE.

“12 vite më parë e anëtarësuam Shqipërinë në NATO. Me 25 prill votoni Partinë Demokratike, votoni numrin 9 dhe bashkohuni me mua për ta anëtarësuar Shqipërinë në Bashkimin Europian”- shkruan Basha.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img