Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

12 fluturime në javë nga Aeroporti i Kukësit, Edi Rama ndan pamjet: Pasagjerët jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por dhe turistë nga Europa

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e nis ditën me pamjet e Aeroportit të Kukësit, i cili ka rifilluar punën dhe pret pasagjerë e turistë nga disa vende të Europës. 12 fluturime në javë kryhen tashmë nga “porta e veriut”.

“Mirëmëngjes, dhe nga Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit me pasagjerët jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë nga Gjermania, Zvicra dhe Austria, që shfrytëzojnë këtë portë të re të qiellit tonë për të kaluar pushimet në Shqipëri, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama dhe publikon videon.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img