Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

11 vjeçarja rrëzohet nga kati i katërt, niset me urgjencë nga Saranda drejt Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë 11 vjeçe është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranës, pasi është rrëzuar nga kati i katër i shtëpisë ku banonte. E mitura ka arritur t’i mbijetojë rënies nga lartësia por ka marrë plagë të shumta.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur afro dy orë më parë, në lagjen nr.1 në Sarandë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

“Sot, rreth orës 13:45, në lagjen nr. 1, Sarandë dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, nga kati i katërt i banesës, një shtetase e mitur 11-vjeçare, e cila do të transportohet në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore”, njofton Policia.

Më shumë
spot_img
spot_img