Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

11-vjeçarja që ra nga pallati në gjendje të rëndë te Trauma, familja kërkon mbështetje financiare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në Sarandë, ku një vajzë ra nga kati i katër.

11-vjeçarja Kistjana Nikolla mori plagë të rëndë dhe ndodhet në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë. Mirëpo familja e e vajzës është në vështirësi ekonomike dhe ka nevojë për mbëshetje monetare nga shqiptarët.

Kushdo që ka mundësinë dhe dëshirën e mirë për të ndihmuar, lutet të kontaktojë në 0693341068  (Xhiola Nikolla dhe Dritan  Nikolla) ose  +355685715845 Ëhatsapp.

Më shumë
spot_img


spot_img