Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

100 stjuartë në gatishmëri, zbulohet plani dhe masat e marra nga klubi i TIRANËS për derbin e kryeqytetit (PLANI DHE DETAJET)

spot_img

Lajme të ngjashëm

https://newsport.al/wp-content/uploads/2019/10/final22-300×180.jpg 300w, https://newsport.al/wp-content/uploads/2019/10/final22-768×461.jpg 768w, https://newsport.al/wp-content/uploads/2019/10/final22-128×77.jpg 128w, https://newsport.al/wp-content/uploads/2019/10/final22-32×19.jpg 32w, https://newsport.al/wp-content/uploads/2019/10/final22-265×160.jpg 265w, https://newsport.al/wp-content/uploads/2019/10/final22-370×223.jpg 370w” sizes=”(max-width: 959px) 100vw, 959px” style=”box-sizing: border-box; border: 0px; vertical-align: middle; max-width: 100%; height: inherit;”>

Plani i marrë për derbin

Më shumë

spot_img