Hapësire reklamuese

Aktualitet

"100 mijë euro nata në Dubai!" Hoxha për videon intime: S’ka dalë nga telefoni i Martinajt, ja ku mund ta kenë marrë

Shkruar nga Newsbomb
"100 mijë euro nata në Dubai!" Hoxha për videon intime:

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me deklaratën e bërë nga Ervin Karamuço i cili tha se një video intime ka dalë nga telefoni i Ervis Martinajt, kun ë të shfaqet një nga vajzat e showbizit në Shqipëri.

I ftuar në MCN në emisionin “Të pa ekzpozuarit”, Hoxha ka thënë se lajmi që u bë viral gjatë fundjavës nuk ka lidhje fare me telefonat e Ervis Martinajt, pasi nuk ka asnjë provë se një video e tillë  ka dalë nga SPAK, madje ai tha se aplikacioni i kriptuar SKY CC, nuk ka përmbajtje video.

Sipas Hoxhës video mund të ketë dalë nga telefoni i një personi që ndodhet në burg, në telefonin e të cilit pretendohet se ka shumë foto dhe video

"Bëhet fjalë, ose u tha për video që kanë dalë nga një celular të sekuestruar nga SPAK. Nëse do të ishte e vërtet, do të ishte shumë e rëndë. Që të dalin prova nga SPAK, qoftë edhe video, është një gjë shumë e rëndë. Bëhet fjalë për telefonin e Vis Martinaj. Thuhet se kjo video ka dalë nga telefoni i Vis Martinajt dhe nga telefoni  SKY. Së pari, Sky nuk ka opsionin video. As dërgohej, asgjë. Kjo nuk ka dalë nga telefoni SKY. Zhdukjen e Martinajt e heton prokurori i Kurbinit. Sky nuk ka video. E kam parë atë video, por cfarë rëndësie ka ajo? Ajo është video banale. Ne mund të shohim vajza drejtuese emisionesh, më të zhveshura.  U aludua se kjo video u gjet në telefonin e një personi të botës së krimit.

Para disa muajsh është kapur një person që ka qenë në Dubai. Herën e fundit është kapur, sepse i ka çuar një personi të penduar një dhuratë, një pako me kumbulla dhe ia ka cuar me emrin e vet si dhuratë. Kjo është përceptuar si mesazh që i është dhënë atij personi që të qepë gojën. Nga ky moment ky është vënë nën hetim. Është arrestuar për këtë gjë. Ky personi ndodhet në burg për këto kumbullat që ia ka cuar Erjon Alibeajt. Kur u kap, ka patur telefonat dhe pretendohet se janë gjetur videot. Publikimi i atij lajmi, iu vesh SPAK-ut. Nuk ka asnjë provë që ti ketë ndodhur SPAK.

Pse është përdorur? Pse mund ta kenë bërë Ai u bë lajmi më i klikuar i fundjavës. Ajo video nuk ka ndonjë hata, por u bë abuzimi, që thanë shkojnë për 100 mijë euro nata… Tani këta vrasin për 50 mijë euro, si paguajnë 100 mijë euro nata për vajzat e shoëbiz", deklaroi Hoxha.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese