Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

10 vite në krahët e njëri-tjetrit, Rama publikon foto duke PUTHUR NË BUZË LINDËN (DHURATA PËR PËRVJETORIN)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Data 23 nëntor është datë e shënuar për kryeministrin, pasi 10 vite më parë Edi Rama, atëherë kryetar i opozitës kurorëzonte dashurinë me Linda Ramën.

Pas 10 vitesh çifti ka sjellë në jetë edhe një djalë, të cilin e kanë quajtur Zaho dhe jetojnë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Në këtë 10 vjetor Rama ka publikuar një foto duke puthur në buzë bashkëshorten e tij, e cila mban në duar një buqetë të madhe me lule.

 Të dy kanë fëmijë nga martesat e mëparshme, Rean dhe Gregun. Tre fëmijët e çiftit duket se gëzojnë marrëdhënie të mira bashkë pasi jo pak herë shfaqen në foto familjare së bashku.

122450314_679715519625991_1048024694218230371_n.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img