Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

10 ton kanabis shqiptar në Itali vetëm gjatë 2016-ës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Plot 10 ton kanabis sativa kanë mbërritur në Itali nga Shqipëria përgjatë vitit 2016.

albsig

spring

Ky është bilanci i autoriteteve italiane të cilat bëjnë me dije se 90% e të gjithë kanabisit shqiptar ka hyrë në Itali përmes brigjeve të Pulias.

Sipas Guardia di Finanza, Pulia dhe Bari vijojnë të mbeten destinacionet e gomoneve të ngarkuara me drogë edhe gjatë muajve të parë të vitit 2017.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img