Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

10 shqiptarët masakrojnë italianin në mes të Milanos

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një  ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbremjene  sotme, ku gjatë një sherri masiv në Itali mes një grupi shqiptarësh dhe një të riu italian.

Pas zënkes së momentit 10 shqiptarët kanë rrahur brutalisht italianin, teksa mësohet se ishin në gjendje të dehur.

albsig

spring

Më pas  sherri mori përmasa akoma më të mëdha dhe  u përdoren sende të forta si tulla apo shishe derisa fytyra e të riut italian u mbulua në gjak, shkruan “Libera Stampa”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img