Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

10 orë dëshmi në Komisionin e Inceneratorëve/ Batutat e kryeministrit Rama me Jorida Tabakun dhe anëtarët

Lajme të ngjashëm

Më shumë