Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

“10 mijë euro nëse do të shohësh fëmijët”, gruaja shqiptare e martuar në Kosovë merr dy vajzat dhe largohet nga bashkëshorti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua shqiptare e martuar në Kosovë ka marrë dy fëmijët dhe është larguar nga Kosova drejt Shqipërisë.

Mediat kosovare bëjnë me dije se burri i saj ka bërë denoncim duke thënë se bashkëshortja shqiptare i ka marrë dy vajzat dhe është larguar ndërsa i ka kërkuar 10 mijë euro që t’i kthente fëmijët.

albsig

spring

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij e dyshuara femër shqiptare shtetase e Shqipërisë, i ka marr dy vajzat e tyre dhe është larguar në Shqipëri dhe për ti sjellë fëmijët në Kosovë nga viktima i ka kërkuar 10000 (dhjetë mijë) euro. Rasti është duke u hetuar” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img