Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

10 kile për 2 javë? Ja dieta sekrete e Ermal Mamaqit…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ermal Mamaqi ka humbur shumë peshë. Thuajse 10 kile në dy javë. Por me sa sqaron nuk i ka humbur duke ‘’larë rrobat në shtëpi’’, siç edhe ka bërë shaka në një foto postuar në rrjetet sociale.

Ai ka një dietë sekrete: Ka ngrënë vetëm perime, ka hequr dorë nga bulmeti dhe ka pirë shumë ujë.

“U bëra vegjetarian, nuk konsumova bulmet dhe piva shumë ujë gjatë ditës dhe kjo dha rezultatin që shihni! Nuk mund të them se kam mbajtur dietë strikte, përveçse ndoqa disa këshilla nga një shoku im rus’’, thotë Ermal Mamaqi për ‘’Panorama’’.

Më shumë

spot_img