Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

10 javë nga zgjedhjet, Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d9f13735d67d9039e964d27dc085b1af

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë sot drejtuesit socialistë të qarqeve, në një kohë kur na ndajnë nga zgjedhjet pothuajse 10 javë.

Ky takim do të ketë në fokus zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve do të dorëzojnë një raport për zhvillimin e fushatës dhe do të raportojnë mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Mësohet se takimi do të nisë rreth orës 08:30 në selinë e PS-së. Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img