Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

‘1-vjetori i martesës’, Blero i dedikon Afronës fjalët më të ëmbla (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4fb1fdc7a123e6f82bfd0f2f0cabd9e8

Blero dhe bashkëshortja e tij Afrona Dika festojnë sot 1-vjetorin e martesës së tyre.

Këngëtari i njohur ka zgjedhur t’i bëjë dashurisë së tij një dedikim shumë të ëmbël.

Ai ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga momentet më të bukura me Afronën, teksa shprehet se ajo i jep kuptim jetës së tij.

“Urime 1 vjetroi i marteses ton babyLove Love you 2 the moon and back. Ti i jep kuptim jetes time gjdo dit e ma shume”, shkruan ai. 

Blero në fotot që ka publikuar ka shkruajtur poshtë tyre fjalë të çmuara si: Dashuria ime, jeta ime, të dashuroj. Një bashkëshort romantik dhe vërtet i përkushtuar ky Blero!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img