Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

1-vjetori i hapjes së muzeut të Luvrit, Dua Lipa performon në Abu Dhabi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dua Lipa do performojë në 1-vjetorin e hapjes së muzeut të artit në Abu Dhabi.

Ylli i muzikës pop do të këndojë në një koncert që do të organizohet më 11 nëntor.

Festimet për 1-vjetorin e Luvrit do të zhvillohen nga data 8 deri më 11 nëntor, me koncerte, ekspozita, e aktivitete familjare.

Dua ka ‘pushtuar’ botën e muzikës me zërin e saj të fuqishëm dhe tekstet e mrekullueshme të këngëve.

  

Më shumë


spot_img

spot_img