Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

1 vit trajnim me Ermal Mamaqin për 24 mijë euro, paketa që po ‘zien’ rrjetin; Reagon moderatori: Unë shes mend, ja sa kushton në të vërtetë trajnimi

spot_img

Lajme të ngjashëm

3bdb0775cee33be734a1f5676872763f

Një “paketë për fomim profesional” e moderatorit Ermal Mamaqi është shpërndarë gjerësisht në rrjet dhe tashmë të gjithë janë duke folur për të. Por, nuk dihet nëse kjo paketë trajtimi 1 vjeçare që kushton 24 mijë euro, është e vërtetë apo jo.

Këto janë 8 pikat që parashikohen në paketë dhe që kushton 24 mijë euro:

128638608_3453988414638802_2922179484942422532_o.jpg

Moderatori ka zgjedhur të reagojë vetë për këtë lajm, duke quajtur të gënjeshtërt atë që kanë shpërndarë disa media dhe duke pohuar se paketa dhe trajnimi në të vërtetë kushton afro 10 mijë euro, dhe përmban 17 pika.

“JOQ “gënjen”. Unë nuk shes veten. Unë shes men. Ja sa kushton vërtetë Paketa e Suksesit 1 Vit. FOTO 2”, shkruan Mamaqi dhe ndan foton e mëposhtme.

129576564_5460243624001125_3747969338445136941_o-600x338.jpg

Më shumë

spot_img