Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

1 vit pa të, Rudina Dembacaj përlot nga varri i të atit: Babush, nuk jetohet…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Dembacaj është një ndër personazhet e “Instagramit” ku ndjekësit kënaqen me batutat dhe pozitivitetin që aktorja përcjell.

Mirëpo, sot për të është një ditë e trishtë dhe ndryshe nga herët e tjera ky postim i saj na ka përlotur.

Ka kaluar plot një vit nga ndarja nga jeta e të atit të saj dhe aktorja nuk mund të qëndronte pa i dedikuar dy fjalë të ndjera.

Me një foto nga varri i të atit, Rudina shkruan se e kujton atë çdo ditë.

“Je i paharruar babush! Nuk jetohet bukur, nëse nuk të kujtoj çdo ditë”, shkruan Rudina.

213732175 2900657473530172 2535160251392779489 n

Më shumë

spot_img
spot_img