Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

1 vit nga ndarja nga jeta e Kasem Hysenbelliut, Meta: I paharruar kujtimi i mikut tim, ka dhënë kontribut të vyer për pavarësinë e medias

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta në përvjetorin e vdekjes së ish-drejtuesit të Fax Neës e kujton Kasem Hysenbelliu si një mik me kontribut të vyer në konsolidimin e lirisë dhe pavarësisë së mediat.

“I paharruar kujtimi i mikut dhe Presidentit të “Fax News”, Kasem Hysenbelliu dhe kontributi i Tij i vyer, për gati dy dekada, për konsolidimin e lirisë dhe pavarësisë së medias.

Uroj që “Fax News” të vazhdojë me dinjitet misionin e Tij!”, thotë Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img