Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

1 qershor ndryshe, djali i Arbana Osmanit del nga operacioni: Zoti ju dhëntë forcë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një urim paksa ndryshe ka ardhur nga moderatorja, Arbana Osmani ditën e sotme për të gjithë fëmijët. Ajo përmes një fotoje nga spitali ka zbuluar se djali i saj i madh, Joni ka operuar bajamet.

Teksa të gjithë fëmijët festojnë “1 qershorin”, Arbana i ka uruar shëndet dhe të gjithë ata prindër të cilët përballojnë vuajtjet dhe sëmundjet e të vegjëlve të tyre “Zoti i dhëntë forcë”.

“Sot në këtë 1 Qershor (nje ditë pasi operuam bajamet me sukses) e vetmja gjë që uroj për të gjithë fëmijët është shëndet Mendimi im shkon për të gjithë prindërit te cilët përballen dhe vuajnë problemet shëndetësore të të vegjëlve të tyre. Zoti ju dhëntë forcë e durim Gëzuar 1 qershorin”, shkruan Arbana.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img