1 nga deputetët më të pasur në Shqipëri tërheq vëmendje me ‘look-un’ në Kuvend, bie në sy kostumi me shkëlqim dhe kapelja ‘Alla kaubojs’ (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:36 02-07-2020 1 nga deputetët më të pasur në Shqipëri tërheq vëmendje me ‘look-un’ në Kuvend, bie në sy kostumi me shkëlqim dhe kapelja ‘Alla kaubojs’ (FOTO) Fate Velaj

Fate Velaj i cili është një nga 8 deputetët më të pasur në Shqipëri ka tërhequr vëmendje sot me “look-un” e tij në Kuvend.

Velaj teksa është nisur për në seancën plenare shfaqet i kuruar deri në detaj por më së shumti ka tërhequr vëmendje me kostumin ngjyrë blu me shkëlqim dhe me kapelen “Alla kaubojs”.

Jo vetëm sot, por Velaj gjithmonë shfaqet i kuruar dhe me aksesorë në veshje që e veçojnë nga politikanët e tjerë.

Kujtojmë se sipas në raporti të “Open Data” ai u klasifikua në mesin e  8 politikanëve më të pasur në Shqipëri, dhe në deklaratën e tij të pasurisë për vitin 2017, siguruar nga newsbomb.al ka deklaruar se posedon një fond librash, në vlerën 1.2 milionë euro.

Foto e Fate Velaj realizuar nga fotografi Agim Rama:

79208671_2642412892691389_2409780810805749424_o_1.jpg

maxresdefault.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01010799407959
array(1) { ["section"]=> string(143) "1-nga-deputetet-me-te-pasur-ne-shqiperi-terheq-vemendje-me-look-un-ne-kuvend-bie-ne-sy-kostumi-me-shkelqim-dhe-kapelja-alla-kaubojs-foto-212596" }