Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

“1 milionë klikime në pak orë”, Ronela Hajati tregon se çfarë bëri mbrëmë pas Eurovision: Ende ndjej dhimbjen në gjoks…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Ronela Hajati ka reaguar sërish, pasi Shqipëria nuk arriti të kualifikohej në finalen e Eurovision.

Ajo i bashkohet mendimit të shumë artistëve se kënga “Sekret” e ka merituar finalen dhe se vendimi për skualifikimin ishte i padrejtë.

Këngëtarja ka publikuar një një screenshot që tregon se performanca e saj e mbrëmshme, ka rreth 1 milionë klikime, ndërsa shton se pas Eurovisionit, ka dalë për të pirë dhe harruar situatën zhgënjyese për të.

“Ende nuk e kam parë, sepse nuk mundem.
Dje dola për të pirë, për të harruar dhe kjo ndodhi! Plus performanca e “Sekret” është 1 milion! Ende e ndjej këtë dhimbje të madhe në gjoks, sepse e merituam këtë finale, por Zoti i di gjërat më mirë! TE DUA”, ka shkruar Ronela.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img