Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

“1 milionë euro për një natë”, Mihrie Braha tregon ofertën që ka marrë nga një personazh i njohur shqiptar dhe reagimin e bashkëshortit

spot_img

Lajme të ngjashëm

550dfa581f4c00d4ca8dfaf198511c98

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë çifti i artistëve, të njohur jo vetëm për karrierën e tyre por dhe për lidhjen e dashurisë dhe mënyrën e jetesës.

Ata së fundmi kanë qenë të ftuar në “glamur zonë” ku kanë folur për jetën e tyre.

Në një rrëfim si asnjëherë mëparë, Mihrija zbuloi si refuzoi ofertën 1 milionë euro për një natë, dhe reagimin e bashkëshortit të saj kur mësoi lajmin.

“A të ka ngacmuar ndonjëherë, një mashkull i famshëm i shoë bizit shqiptar, pa dijeninë e Naimit,” e pyet gazetarja.

“Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarëshe, një natë në një ishull. Është shumë i njohur, dhe është shqiptar. Më e bukura, është se pas kësaj telefonate, mora menjëherë Naimin dhe i thash cfarë ndodhi. Ai filloi të më tallte e të bënte shaka duke më thënë: ‘Më ke humbur 1 milionë dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë,” ka treguar ajo.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img