Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“1 milion dollarë për një natë”, Enca Haxhia jep përgjigjen epike për ndjekësin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram në opsionin “Ask me a question”.

Ajo ka marrë pyetje të shumta nga ndjekësit, nga ato edhe pikante që nuk ka ngruar tu përgjigjet.

“1 milion dollarë për një natë?”, i shkruante ndjekësi, të cilit Enca i tha: “Euro”.

Mes mesazheve të shumta, artistja vuri re se kishte shumë pyetje për bullizmin.

Duke mbështetur fansat e saj, artistja zbuloi se edhe ajo është bullizuar shumë, por tani e di se çfarë vlere ka dhe se kush është, prandaj nuk i bëhet vonë fare se çfarë thonë të tjerët për të.

enca haxhia 13 204x350 1

Më shumë

spot_img
spot_img