Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

1 milion dollarë fitime në vit, kjo është prostituta më e pasur në botë

spot_img

Lajme të ngjashëm

aa23f615a098ca6fed349801995a755d

Është 27-vjeç dhe është ‘punëtorja’ më e madhe në fushën e saj. Allice Little është prostituta që fiton më shumë para se asnjë tjetër dhe jeton në Nevada të Amerikës.

Ajo e kosnideron veten si një biznesmene dhe punon më shumë se 80 orë në javë.

Vetëm nga puna e saj, pa konsideruar sponsoret që e mbulojnë, ajo fiton 1 milion dollarë dhe ndihet shumë mirë.

Sigurisht që ajo është dhe një vajzë shumë e bukur.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img