Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

1 i vrarë dhe 5 të plagosur në Kavajë, reagon ish deputeti: Policia është e zënë me arrestime politike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë sot në Kavajë, ku mbeti i vrarë një kalimtar.

Ndërsa shpreh ngushëllimet për familjen e viktimës, Alibeaj shkruan se krimi sot nuk e ka më frikë qeverinë sepse ajo është zgjatim i tij.

‘Një qytetar u vra sot në Kavajë, ndërsa ishte duke blerë bukë. Në mes të qytetit, në mes të ditës, përplasjet me armë terrorizojnë qytetarët. Krimi nuk e ka më frikë qeverinë sepse ajo është thjesht zgjatim i tij! Policia është e zënë me arrestime politike pasi krimi ka imunitet nga pushteti në Shqipëri. Zoti ua lehtesofte dhimbjen familjareve te Ramazan Hasanlliut. Sherim te shpejte te plagosurve’, shkruan Alibeaj.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img