VIDEO: 'LSI motra e përbashkët', gazetarja s'lë rehat Ramën, batuta e kryeministrit: Të lutem, hë zemër...

Publikuar tek: politike, më 17:44 12-10-2017 VIDEO: 'LSI motra e përbashkët', gazetarja s'lë rehat Ramën, batuta e kryeministrit: Të lutem, hë zemër...

Kryeministri Edi Rama nuk ka lënë mënjanë batutat teksa është pyetur nga gazetarët lidhur me tensionet në Parlament.

Rama e ka quajtur LSI-në “motër të përbashkët të PD-së dhe PS-së”, ndërsa kur gazetarja e ka ngacmuar duke e pyetur sesi mund ta ketë motër partinë që kreu i grupit parlamentar të saj, Petrit Vasili ka firmosur përjashtimin e Ramës nga parlamenti, Rama ka shmangur përgjigjen.

Prononcimi i Ramës për mediat nuk ka filluar, derisa edhe ERTV të ishte “Live” në Facebook.

“Prit të shohim edhe ERTV a është gati, jo po është e rëndësishme”, tha Rama. Ndiqni videon:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Opozita ka ngritur çadrën, ka vënë të njëjtën pllakë gramafoni
Meta në Kosovë, takime me krerët e partive parlamentare: I rëndësishëm dialogu mes forcave politike »
Article Logic
Execution time: 0.012099981307983
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-lsi-motra-e-perbashket-gazetarja-s-le-rehat-ramen-batuta-e-kryeministrit-te-lutem-he-zemer-95654" }