VIDEO: 'LSI motra e përbashkët', gazetarja s'lë rehat Ramën, batuta e kryeministrit: Të lutem, hë zemër...

Publikuar tek: politike, më 17:44 12-10-2017 VIDEO: 'LSI motra e përbashkët', gazetarja s'lë rehat Ramën, batuta e kryeministrit: Të lutem, hë zemër...

Kryeministri Edi Rama nuk ka lënë mënjanë batutat teksa është pyetur nga gazetarët lidhur me tensionet në Parlament.

Rama e ka quajtur LSI-në “motër të përbashkët të PD-së dhe PS-së”, ndërsa kur gazetarja e ka ngacmuar duke e pyetur sesi mund ta ketë motër partinë që kreu i grupit parlamentar të saj, Petrit Vasili ka firmosur përjashtimin e Ramës nga parlamenti, Rama ka shmangur përgjigjen.

Prononcimi i Ramës për mediat nuk ka filluar, derisa edhe ERTV të ishte “Live” në Facebook.

“Prit të shohim edhe ERTV a është gati, jo po është e rëndësishme”, tha Rama. Ndiqni videon:

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Opozita ka ngritur çadrën, ka vënë të njëjtën pllakë gramafoni
Meta në Kosovë, takime me krerët e partive parlamentare: I rëndësishëm dialogu mes forcave politike »
Article Logic
Execution time: 0.035197973251343
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-lsi-motra-e-perbashket-gazetarja-s-le-rehat-ramen-batuta-e-kryeministrit-te-lutem-he-zemer-95654" }