Vendim i papritur, këngëtarja e njohur shqiptare tërhiqet nga muzika

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:29 12-10-2017 Vendim i papritur, këngëtarja e njohur shqiptare tërhiqet nga muzika

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Zanfina Ismaili, e njohur edhe si motra e Adelina Ismailit ka marrë një vendim të rëndësishëm për të ardhmen e saj.

Ajo ka vendosur që të tërhiqet një herë e mirë nga muzika dhe të përqëndrohet në profesionin, për të cilin ka studiuar vitet e fundit, si juriste. Këtë vendim Zanfina e ka bërë të ditur në një intervistë për “Express rozë”

"Merrem me muzikë që prej moshës 4 vjeçe. Po më vjen edhe keq që po e them, por llogarit sa shumë vite kam në këtë profesion, ja di hilet, lodhjet, streset e kënaqësitë kësaj pune, por dua ta lë si hobi. Muzika ka mbetur si pjesë e qejfit tim. Kështu si e kam vendos po ndihem mirë", u shpreh Zanfina Ismaili, e cila pak muaj më parë publikoi këngën e saj më të fundit “S’je ai mo”. 

Zanfina-Ismaili4-e1426711843556.jpg

zanfina-ismajli-012b-500-avip-1.jpg

zanfina.jpg

Zanfina_Ismajli.jpg

zanfina_1.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal me Miss-in shqiptar, bukuroshja tregon “sheshit” çfarë i bëri produksioni
Ç’ndodhi mes dy moderatoreve? Aulona i ngre “kurth” në rrugë, Fatma reagon menjëherë: Idiote! (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.020179986953735
array(1) { ["section"]=> string(73) "vendim-i-papritur-kengetarja-e-njohur-shqiptare-terhiqet-nga-muzika-95618" }