Uragani shkatërron vilën luksoze të aktores shqiptare në Majemi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:56 13-09-2017 Uragani shkatërron vilën luksoze të aktores shqiptare në Majemi

Mijëra shtëpi dhe biznese u shkatërruan nga uragani Irma, teksa goditi ishujt karaibe dhe brigjet e Floridas në Majemi.

Mes shtëpive të dëmtuara është edhe vila e aktores shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshortit të saj turk Tolgahan Sayisman.

Ky i fundit bleu dy shtëpi në Majemi njëra me vlerë 385 mijë dollarë dhe 210 mijë dollarë për shtëpinë tjetër.

Aktori turk, në një intervistë për mediat në turqi u shpreh se nuk di kishte investuar nëse do ta dinte, megjithatë tha se e rëndësishme është që nuk pati viktima në njerëz.

fge45he45hydegr45.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fiorentina e Big Brother thyen heshtjen, zbulon arsyen pse u nda nga Olsi
Xhensila dhe Besi zgjedhin destinacionin "magjik" për muaj mjalti, një surprizë e këndshme i pret »
Article Logic
Execution time: 0.011756896972656
array(1) { ["section"]=> string(69) "uragani-shkaterron-vilen-luksoze-te-aktores-shqiptare-ne-majemi-92239" }