Të shtëna me armë zjarri në një shkollë të mesme, 1 i vdekur 5 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 18:09 13-09-2017 Të shtëna me armë zjarri në një shkollë të mesme, 1 i vdekur 5 të plagosur

Një i vdekur dhe pesë të plagosur është bilanci i ngjarjes të ndodhur pak më parë në një shkollë të mesme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mediat lokale raportojnë se një person i armatosur ka hyrë në ambjentet e shkollës dhe ka qëlluar në drejtim të nxënësve, ndërsa pak minuta më pas autori është arrestuar nga Policia.

Në internet po qarkullojnë foto të nxënësve të cilët janë ulur në dysheme për të shmangur breshërinë e plumbave, që fluturonin mbi kokat e tyre në ambjentet e shkollës.

Article Logic
Execution time: 0.016134977340698
array(1) { ["section"]=> string(79) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-shkolle-te-mesme-1-i-vdekur-5-te-plagosur-92245" }