Taksa për biznesin e vogël, Vasili: Kryeministër qesharak, mik i oligarkëve

Publikuar tek: aktualitet, më 18:14 12-10-2017 Taksa për biznesin e vogël, Vasili: Kryeministër qesharak, mik i oligarkëve

Propozimi i qeverisë për të vendosour taksën për biznesin e vogël, vijon të provokojë debat të gjerë në opinionin publik.

Këtë herë është kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili i cili nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të forta në drejtim të Ramës.

Në postimin e tij Vasili bën një krahasim të deklaratave të Ramës në vitin 2015-të dhe ato të këtij viti. Petrit Vasili e cilëson Ramën qesharak dhe se është armik i bizneseve të vogla e mik i oligarkëve.

Më poshtë postimi i plotë i Petrit Vasilit: 

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për Llotarinë Amerikane, ja çfarë po ndodh me aplikimet
Del 'topless' nga dritarja e makinës, përplaset me shtyllën dhe vdes (Pamje të rënda) »
Article Logic
Execution time: 0.022819995880127
array(1) { ["section"]=> string(78) "taksa-per-biznesin-e-vogel-vasili-kryeminister-qesharak-mik-i-oligarkeve-95660" }