Gianni De Biasi nuk është më trajner i Kombëtares shqiptare, por sot ka dhënë kontributin e tij për Shqipërinë.
Skënderbeu ka reaguar për herë të parë pas vendimit të Komisionit të Etikës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit për t’i…
Që prej dy javësh Gianni De Biasi nuk është më trajner i kombëtares shqiptare, por kjo gjë nuk e ndalon…
Futbollisti i njohur me origjinë shqiptare Granit Xhaka dhe e dashura e tij Leonita Lekaj kanë vendosur të hedhin bashkarisht…
Komisioni i Etikës ka marrë vendimin që t'i heqë titullin kampion të sezonit 2015-2016 ekipit të Skënderbeut.
Mesa duket në Federatën Shqiptare të Futbollit është marrë vendimi, pasuesi i De Biasit në krye të kombëtares do të…
Fjalët e çmuara dhe një propozim i tillë do mahnisnin çdo grua.
Futbollisti Lorik Cana ka publikuar një foto me familjen e tij.
Ndërron jetë në moshën 69-vjeçare portieri i Lokomotivës në Durrës, Naim Dollaku.
Gjithçka rinis nga pika e fillimit. Presidenti i Tiranës Refik Halili ka dalë sot përpara gazetarëve për të prezantuar një…
Mediat portugeze kanë nxjerrë një lajm përpara pak minutash ku thonë se Ronaldo ka vendosur të largohet nga Real Madrdid…
Një foto e rrallë po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale.
Giani De Biasi ditën e sotme më anë të një konferencë për shtyp njoftoi largimin nga pozicioni i trajnerit të…
Vetëm përpara disa minutash, Gianni de Biasi ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i ekipit Kombëtar.
Page 7 of 160

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Si duhet të jetë qeveria e re “Rama 3”?

Analiza & Komente

Shkolla eseistike e Kadaresë, ose gazetaria si paraletërsi

*Nga Aleksandër Çipa Refleksion i pamjaftueshëm rret...

Artan Fuga: Oktapodi kryetar partie dhe burrë shtëpie

Talk town mbi një oktapod Ka talk show, por ka edhe talk town, b...

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al