Fitoi kundër Realit, "dhuratë" speciale nga tifozja sexy e Barcelonës (FOTOT PROVOKUESE)

Publikuar tek Sporti
Tuesday, 25 April 2017 10:36

Pas fitores kundër Real Madrid me rezultatin 2-3, tifozja e zjarrtë e Barcelonës, Judit Benavente ka vendosur t'iu bëjë një "dhuratë" speciale fansave katalanas.

 Modelja e "Playboy" ka postuar në Instagram disa foto "hot" teksa shfaqet me simbolet e skuadrës së Barcelonës.

 "Është ende e mundur! Të luftojmë deri në fund për kampionatin dhe Kupën", shkruan modelja e njohur në Instagram duke shpalosur shallin e Barçës...

18155258_806493119503522_1927868095_n.png

18136963_806493142836853_1348900081_n.png18136810_806493126170188_797488075_n.png18110753_806493089503525_2031410129_n.png18143016_806493116170189_565864347_n.png18142805_806493096170191_1840670693_n.png18155666_806493082836859_644124494_n.png18155659_806493129503521_1820983082_n.png18136723_806493092836858_434458542_n.png18142996_806493149503519_172830699_n.png18142786_806493159503518_759039950_n.png18155416_806493146170186_453725612_n.png

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Lista e PD-së, mendoni se është fituese në zgjedhjet e 25 qershorit

Analiza & Komente

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al