Pa vdekjen me sy, Fernando Torres flet pas momentit të tmerrshëm dhe tregon gjendjen e tij (Foto)

Publikuar tek Sporti
Premte, 03 Mars 2017 08:57

Fernando Torres i qetëson të gjithë!

Pas dëmtimit të rëndë të pësuar dje në sfidën kundër Deportivos, sulmuesi i Atletiko Madrdi ka shkruar një status në Twitter ku sqaron se gëzon shëndet të plotë. "Faleminderit të gjithëve për shqetësimin që treguat ndaj meje dhe për mesazhet tuaja! Ishte vetëm një moment frike.Shpresoj të rikthehem shumë shpejt", shkruan Torres duke sqaruar se nuk ka asgjë për t'u trembur për shëndetin e tij.

Sulmuesi i Atletikos ngjalli panik në fushën e lojës pas rrëzimit me kokë gjatë një dyluftimi në ajër me një kundërshtar dhe u dërgua me urgjencë në spital pasi humbi ndjenjat. Pas ekzaminimit të specializuar, Torres mori lajmin e mirë nga mjekët se nuk kishte pësuar goditje të rëndë në kokë, ndërsa kaloi natën në spital.

torres1.jpg

Modifikuar më Premte, 03 Mars 2017 09:01

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Marrëveshja Rama-Basha, kush fitoi?

Analiza & Komente

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Pse talentet e sportit përfundojnë në grevë urie?!

Nga Orest ÇIPA   Papritur, njësoj sikur “shkr...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al